Головна » Дошка оголошень » Новини


Курси підвищення кваліфікації
18.01.2015, 13:27

16 січня 2015 року завершуються курси підвищення кваліфікації викладацького складу СумДПУ ім.А.С.Макаренка у галузі використання інформаційних технологій в освіті. Близько 30 викладачів навчалися створювати авторські електронні освітні ресурси у власній предметній галузі та знайомилися із сучасними методами їх використання у навчальному процесі.

Провідні викладачі кафедри інформатики Шамшина Н.В., Петренко С.І., Удовиченко О.М. з радістю ділилися власними знаннями і досвідом щодо створення електронних навчально-методичних комплексів, електронних підручників, використання спеціалізованих програмних середовищ для спрощення роботи з цифровими освітніми матеріалами, упровадження дистанційних форм навчання на базі платформи Moodle.

Інтерактивні форми роботи та висока мотивація слухачів забезпечили результативність проведення курсів підвищення кваліфікації, а питання, які піднімалися під час занять, сприятимуть удосконаленню програми, за якою відбувається підвищення кваліфікації у галузі сучасних технологій e-learning i u-learning.

 

Додав: yur4ik |
Переглядів: 314 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: